Με αντίπαλο την ομάδα της Ένωσης Ιλίου θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του ο Μίλωνας στην επάνοδό του στην εθνικές κατηγορίες.

Αναλυτικά ακολουθεί το πρόγραμμα

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 2019-2020 (2ος ΟΜΙΛΟΣ)

1η Αγωνιστική – 13/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/19
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική – 27/10/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική – 08/12/19
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

10η Αγωνιστική – 22/12/19
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/20
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

13η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14η Αγωνιστική – 26/01/20
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

18η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

19η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική – 29/03/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΑΣ ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 05/04/20
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

24η Αγωνιστική – 26/04/20
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική – 03/05/20
ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ – ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ – ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ
ΑΣ ΠΕΡΑ – Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ – ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ – ΑΣ ΠΕΡΑ
Α.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here